SYSTEMY POSADZEK ŻYWICZNYCH NA PARKINGI I DO GARAŻY
Systemy posadzkowe P-FLEX® PARK oraz E-VERS® SL znajdują zastosowanie na parkingach wewnętrznych i zewnętrznych oraz garażach podziemnych.
Systemy posadzkowe P-FLEX® oraz E-VERS® zabezpieczają powierzchnie garaży podziemnych i parkingów wielopoziomowych czyli miejsc, które są stale narażone na działanie czynników mechanicznych, zmiennych warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Jednocześnie posadzki te, muszą znosić statyczne i dynamiczne obciążenia wywoływane przez pojazdy oraz kontakt ze związkami chemicznymi zawartymi w soli, olejach i płynach eksploatacyjnych.

Wybierz interesujący Cię system posadzkowy lub skontaktuj się
z doradcą technicznym + 48 533 634 000

P FLEX® Park 100

P FLEX® PARK 100

System parkingowy przeznaczony do zabezpieczeń garaży i parkingów podziemnych oraz parkingów otwartych nie narazonych na działanie promieniowania UV. System zgodny z OS 13.
>>

E VERS® SL

E VERS SL

Epoksydowa, pigmentowana wylewka do wykonywania gładkich i antypoślizgowych, wysoko wytrzymałych posadzek parkingowych i przemysłowych. System zgodny z OS 8.
>>

P FLEX® Park 200

P FLEX® PARK 200

System parkingowy z warstwą membrany elastycznej P FLEX® ELASTIC przeznaczony do zabezpieczeń garaży i parkingów podziemnych oraz parkingów otwartych odporny na działanie promieniowania UV. System zgodny z OS 11a i OS 11b.
>>

E VERS® WP

E VERS® WP

Epoksydowa, dyfuzyjnie otwarta farba wodna przeznaczona do zabezpieczenia podłoży betonowych w pomieszczeniach o niewielkim natężeniu ruchu.
>>

P FLEX® Park 300

P FLEX® PARK 300

System parkingowy z warstwą membrany elastycznej P FLEX® ELASTIC przeznaczony jest do zabezpieczenia zewnętrznych oraz wewnętrznych nawierzchni pochyłych w garażach oraz na parkingach tj. zjazdy, rampy, pochylnie. System zgodny z OS 11a i OS 11b.
>>

Lainer