OBIEKTY KOMERCYJNE
W obiektach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu pieszych, decydującymi czynnikami wyboru posadzek są wysoka wytrzymałość na ścieranie, długi okres eksploatacji, estetyczny wygląd (wysoki połysk), łatwość utrzymania czystości, dźwiękochłonność, a także, co niezmiernie istotne, bardzo wysokie bezpieczeństwo związane z niską emisją lotnych związków organicznych. Coraz częściej prywatni inwestorzy zdecydują się na innowacyjną aranżację wnętrz z zastosowaniem posadzkek żywicznych, zarówno ze względu na efekty estetyczne, jak i komfort użytkowania.
Systemy oferowane przez LAINER spełniają pod tym względem najwyższe standardy.

Wybierz interesujący Cię system posadzkowy lub skontaktuj się
z doradcą technicznym + 48 533 634 000

P-FLEX® COMFORT

P-FLEX® COMFORT

Komfortowe posadzki P-FLEX® COMFORT, zastosowane w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach biurowych i socjalnych, zdobyły duże uznanie użytkowników.
>>

E-VERS® COMPACT

E-VERS® COMPACT

Bezspoinowe posadzki E-VERS® COMPACT, tworzą bezpieczne, higieniczne i funkcjonalne środowisko pracy. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością chemiczną.
>>

E-VERS® SL

E-VERS® SL

Samorozlewne posadzki E-VERS® SL są trwałe i odporne. Występują w wersji gładkiej lub antypoślizgowej. Posiadają wiele odmian kolorystycznych i tworzą estetyczne i higieniczne wnętrza obiektów.
>>

Lainer